Кошик
1150 відгуків
Все буде Україна! Працюємо! Термін відправки замовлень 3 дніКаталог товарів
+380 (50) 109-74-66
+380 (68) 982-34-72
Полтава, Україна
BerryFruit.com.ua
Залишити відгук

Сітки для притінення

Сітки для притінення

Це найкраще, що зараз доступно на ринку для захисту молодих рослин від впливу прямих сонячних променів.

Ткана захисна затіняюча сітка. Виготовлена з світло стабілізованого поліетилену, дуже легка, але в той же час міцна, зеленого або чорного кольору, шириною від 2-х до 16 метрів. Всі фермери і городники стикалися з ситуацією, коли спекотне палюче сонце ставало причиною різкого зниження, а іноді й повної загибелі врожаю. Затіняюча сітка – це найкраще, що зараз доступно на ринку для захисту молодих рослин від впливу прямих сонячних променів. Крім того, що така сітка забезпечує рослинам постійний захист від сонця, вона ще і рівномірно розподіляє сонячні промені. Завдяки цьому урожай дозріває однаково. Захищаючи від сонця, затінюючі сітки здатні давати до 90% тіні.

Використання сітки затеняющей гарантує:

Стабільність температурного режиму Захист від граду, вітру і птахів

Застосування

Технологія застосування затеняючої сітки дуже проста. У період сильного підвищення температури, поверх плівкового покриття теплиці натягується сітка, в результаті чого температура всередині теплиці падає на 5 – 10 С. В хмарні дні, коли світла і тепла недостатньо, сітку можна легко зняти. Крім того, затіняюча сітка служить для захисту плівкових теплиць від граду та сильних поривів вітру. Термін служби плівки в такому випадку значно збільшується.

При використанні затеняющей сітки у відкритому грунті над грядами встановлюється найпростіший дерев'яний каркас, на якому розтягується сітка. В цьому випадку сітка також здатна захистити рослини не тільки від впливу прямих сонячних променів, але і від граду та сильних поривів вітру.

У похмурі дні У сонячні дні

ПЕРЕВАГИ

  • Крім застосування в сільському господарстві, затіняюча сітка широко використовується в будівництві , для закриття фасадів ремонтованих будинків, а також для завішувания будівельних конструкцій.
  • На присадибних ділянках з допомогою затеняючої сітки можна створювати комфортні, захищені від сонця ігрові зони для дітей, затінювати альтанки, автомобільні стоянки і навіть паркани.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner